gizlilik
İzmir Reklam Ajansı
Site sayfalarını sipariş, ürün iade ve buna benzer üyelik sistemi ile çalışan kısımlar hariç kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıklarda ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz sitemiz tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişi veya kurumlara verilmemektedir.

Her üyemizin; Hesabında bulunan tüm ayrıntılar, e-posta adresi vb. değerleri tamamen kendisinin sorumluluğundadır. Bunların güvenliğini sağlamak üyemize aittir. Bu verilerden sitemizde kayıtlı olan kısım ve değerlerinin şifreli olarak korunması güvenliği de firmamıza aittir.Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletileri göndermek, sipariş, kampanya, duyuru, destek talepleriniz veya ürün iade bildirimleriniz gibi işlemler için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın ve şifrenizle yapılan tüm işlemlerde sizin sorumlu olduğunuzun gerekliliğini vurgulamak isteriz. Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.


Web sitemizde yada gönderilen e-postalarımızda işletmemiz tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.


www.prolektro.com.tr, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.


www.prolektro.com.tr ürünleri, servisleri veya hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak, üyelik işlemlerini gerçekleştirmek veya üyelikten ayrılmak için aşağıdaki erişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz:

Posta Adresi : Kazımdirik Mah. Üniversite Cad. No: 110 Kat: 2 Bornova / İzmir

E-posta Adresi : info@prolektro.com.tr

Telefon : +90 232 462 61 05 

1993 yılında kurulan firmamız; plastik aksam tamiratları ekipmanları üretimi ile otomotiv pazarında lider konumdadır.

Bize Ulaşın

Ofis : Kazımdirik Mah. Üniversite Caddesi No:110 Kat:2 Bornova/İzmir
+90 530 581 37 37
+90 232 462 61 05
info@prolektro.com.tr

Copyright © 2019 Prolektro Elektrot. Tüm Hakları Saklıdır.
İzmir Reklam Ajansı