Plastik Kaynak Ekipmanları - Prolektro
İzmir Reklam Ajansı

Çok Satan Ürünlerimiz

10 PAKET ELEKTROT KAMPANYASI

10 PAKET ELEKTROT KAMPANYASI

225,00₺

Pro-lek 9001 Plus Işıklı Plastik Tamir Seti

Pro-lek 9001 Plus Işıklı Plastik Tamir Seti

2.100,00₺

Neden Biz?

“Geçmiş yıllarda, otomotiv sektöründe hasara uğrayan plastik aksamların onarımları, metal aksamlar eritilerek, yapıştırma yöntemi ile tamir ediliyordu. Onarımı yapılacak alanlar plastik olduğu için bu yanlış bir yöntemdi.
Firmamızın yanlış yapılan bu teknikler karşısında 15 yıllık tecrübesini AR-GE çalışmalarında yoğunlaştırmış ve dünya üzerinde otomotiv sektöründe bir ilke imza atarak, plastik aksamları; plastik elektrotlar ile kaynak yapma teknolojisini gerçekleştirmiştir.
Firmamız; büyük özen ile üretmiş olduğu sıcak hava plastik kaynak makinesi ve plastik kaynak elektrotlarını otomotiv sektöründeki plastik aksamlar ile tam uyumlu hale getirmiştir. 28. yılını kutlayan firmamız; profesyonel plastik tamir ekipmanları ile sektörün öncüsü olarak çalışmalarını sürdürmektedir."

Müşteri Odaklı

Prolektro, çalışma prensibi olarak daima müşteri odaklı çalışarak, kaliteli malzeme üretimini uygun fiyatla sizlere tam zamanında teslim ederek hizmet etmeyi benimsemiştir.

Sektöründe Öncü

Plastik kaynak sektöründeki çeyrek asırlık bilgi birikimleri alanında fark yaratan, üstün teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları ile rekabette kendini dünya standartlarında konumlanmış bir markadır. Dünyada ve Türkiye'de farklı üreticilerin plastik aksamlarıyla tam uyumlu Plastik Elektrotlarını, Plastik Kaynak Makinelerini ve diğer onarım ekipmanlarını kendi markası ile üreterek adını duyurmuş bir markadır.

%100 Yerli Üretim

Çeyrek asırı aşkın tecrübesini modern teknoloji, alanında uzman ekiplerle birleştirerek üretimine devam etmektedir. %100 yerli yedek parçalar ve teknolojik ekipmanlarla üretilen makinelerini ulusal ve uluslararası platformlarda sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

PROLEKTRO TANITIM VİDEOSU

Prolektro marka profesyonel plastik tamir kiti ile ilgili tanıtım ve eğitim videomuzu aşağıda yer alan video izle butonuna basarak izleyebilirsiniz.

100% Yerli Üretim

Yerel Üretim Sertifikalı teknolojik ekipmanlar

Güvenli Ödeme

Iyzico ile kolay ve güvenilir ödeme

2 Yıl Ücretsiz Garanti

Mika Tüp ve Rezistans hariç

1993 yılında kurulan firmamız; plastik aksam tamiratları ekipmanları üretimi ile otomotiv pazarında lider konumdadır.

Bize Ulaşın

Merkez : 3. Sanayi Sitesi 414 sok. No:4 Bornova / İzmir
Ofis : Kazımdirik Mah. Üniversite Caddesi No:110 Kat:2 Bornova/İzmir
+90 530 581 37 37
+90 232 462 61 05
info@prolektro.com.tr

Copyright © 2019 Prolektro Elektrot. Tüm Hakları Saklıdır.
İzmir Reklam Ajansı